Proměňte svůj svět

Věříme v proměny a jejich magii. Proměnit totiž můžete sebe a také svět kolem. Věříme také v řemeslo a poctivou práci. To vše jsme spojili do naší značky.

 

Proměňte svůj svět do barev a radosti s MontMat!

Pro vaši proměnu doporučujeme

kabelka slim classic

Zvolte si barvu i obšití!

3 000 Kč

kabelka slim psaníčko

Zvolte si barvu i obšití!

2 500 Kč

kabelka slim velká

Zvolte si barvu i obšití!

3 200 Kč

Ledvinka Slim

Zvolte si barvu i obšití!

1 650 Kč

Peněženka MontMat

Zvolte si barvu i obšití!

1 580 Kč

Pásek dámský

Zvolte si barvu!

900 Kč

Máme toho pro vás daleko víc

MontMat: příběh o proměně a radosti

Dana Crlíková, tvůrce vaší proměny

Na začátku značky MontMat byl v roce 2015 prostý nápad. Co kdyby konečně ženy přestaly nosit šedivé, nudné a komisní kožené kabelky a vyměnili je za ty jedinečné – sebevědomé, barevné a stylové?
A protože nebylo na co čekat, pustila se Dana doslova přes noc (se zaujetím jí vlastní) do práce a brašnářského řemesla. Hlavním důvodem pro tvorbu nové výjimečné kožené módy ale nebylo vyrábět jen hezké věci. Za každým opravdovým příběhem vždy stojí nějaká ušlechtilá myšlenka. U Dany Crlíkové to byla myšlenka proměny českých žen a tím vlastně i světa, ve kterém žijí.

 

A to je i hlavním poselstvím značky MontMat – dokážete-li udělat radost sami sobě, uděláte velmi pravděpodobně radost i svému okolí a budete šťastnější. Proměňte tedy svůj svět!

Opravdová ruční práce

Hlavním rysem kožených výrobků MontMat je bezpodmínečná kvalita jak použité usně (kůže), tak i stehu. Useň je odebírána od prověřeného českého dodavatele (z českých chovů skotu), v některých případech je použita kvalitní italská useň (na to vždy upozorňujeme v detailu výrobku).

Veškeré výrobky jsou ušity pravým sedlářským stehem bez použití strojů s pomocí silných voskovaných nití.

Díky tomu se vám nestane, že by se rozpáral šev nebo na některých místech “prošoupal” materiál. Jak to u kvalitních kožených výrobků bývá – i ty od MontMat jsou téměř věčné.

2511
PB280293

Hodnoty značky MontMat

Za značkou MontMat stojí designerka Dana Crlíková, která sama navrhuje a vyrábí kožené kabelky, pásky, peněženky a všechny další skvělé kousky. Vše je 100% handmade (tj. skutečně drží v ruce šídlo, jehlu a niť) a díky tomu, že si přírodní hovězí kůži sama barví, dostanete vždy perfektní originál. Díky …  …

Aktuality

Pro všechny fanoušky z Prahy a okolí máme skvělou zprávu. Už první víkend v březnu se můžeme vidět na populární náplavce. Všechny vás moc zvu, Dana.

Další novinka nové sezóny 2019. Nový baťoh kolekce SLIM je na světě!

Mrkněte sem!

Naše nová klíčenka je prostě boží. Nejen, že skvěle vypadá, ale protože je to i kus pořádné hověziny, který schová klíče, nemusíte se bát o displeje svých mobilních miláčků!

Mrkněte zde!