O značce MontMat

Dana Crlíková - tvůrce vaší proměny

Na začátku značky MontMat byl v roce 2015 prostý nápad. Co kdyby konečně ženy přestaly nosit šedivé, nudné a komisní kožené kabelky a vyměnili je za ty jedinečné - sebevědomé, barevné a stylové? Designérce Daně Crlíkové to nedalo spát a tak vznikla značka MontMat. Začalo to kabelkami a postupně se rozšířilo na další kožené módní doplňky. Hlavním posláním značky se stala proměna. Protože proměníte-li sebe, proměníte i svět kolem vás. A to už stojí za to.

Poctivá ruční práce

Veškeré výrobky jsou ušity pravým sedlářským stehem pomocí silných voskovaných nití a bez použití strojů. Díky tomu se vám nestane, že by se rozpáral šev nebo na některých místech "prošoupal" materiál. Jak to u kvalitních kožených výrobků bývá - i ty od MontMat jsou téměř věčné.

Jedinečnost a originalita

Jedinečnost je zapsáno přímo do DNA značky. Designérka Dana si zakládá na vlastním designu všech výrobků a neustále se snaží vymýšlet designy nové. A co víc, useň na každý výrobek je ručně nařezána, sešita a také nabarvena přímo v dílně. To zaručuje naprostou originalitu všech výrobků.

Nekompromisní kvalita

Hlavním rysem kožených výrobků MontMat je bezpodmínečná kvalita jak použité usně (kůže), tak i stehu. Useň je odebírána od prověřeného českého dodavatele (z českých chovů skotu), v některých případech je použita kvalitní italská useň (na to vždy upozorňujeme v detailu výrobku). Používáme také kvalitní zapínání, spony a druky, především z Německa.